Соціокультурна діяльність установи

Концерт до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богоридиці

В День Покрови Пресвятої Богородиці вже четвертий рік поспіль в Україні відзначається свято захисників України як нащадків українського козацтва.       Для мешканців  Сереховичівської громади цьогорічне свято стало особливим, бо до осередку культури громади  на вшанування були запрошені учасники АТО з сіл Солов'ї, Сереховичі, Ниці, Комарове, Синове, Грабове . Силами аматорів сцени Грабівського сільського клубу та будинків культури сіл Сереховичі та Синове для них був влаштований концерт. Особливо зворушили до сліз виступи Марії Кіпень з с.Синово та Вікторії Созонік із с.Грабове, котрі читали проникливі поезії про сучасну війну. Вітали теперішніх захисників  і учасники церковного хору с.Сереховичі, які є незмінними учасниками масових заходів, виконуючи українські народні пісні.Тріо грабівських молодиць запалювали публіку жартівливими піснями. Не обійшлось і без дитячих вітань : учні місцевої школи вітали присутніх танцем "Моя Україна". Завершальні акорди концерту "Молитви за Україну" підтримали всі учасники концерту та присутні в залі.

15:42 22.10.2018

ІІ міжрайонний етнофестиваль "Гуртом ниву зажнемо"

Будинок культури села Сереховичі долучився до участі у ІІ міжрайонному етнофестивалі "Гуртом ниву зажнемо", який проходив на межі Ковельського та Старовижівського районів 12 липня. Гостинний курінь "У пана Сереха" запрошував до своєї господи всіх бажаючих . Аматори сцени у складі Світлани Шимончук, Віри Олександрук, Мирослави Мілінчук, Наталії Латайчук, Оксани Пилипчук, Юлії Кащенюк, Тетяни Сороки вітали учасників фестивалю петрівськими піснями

18:32 12.08.2018

"Уклін низький Вам, матінко моя"

Свято матері  - свято любові. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов.  Ціле життя із материнського серця б`є невичерпне джерело безкорисливої любові до своїх дітей. Це свято повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли проносити крізь усе життя глибоке шанобливе ставлення до матері.

14:33 12.06.2018