Сереховичівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"Промінчик"

Як у садочку прощались із осінню

Одним із традиційних свят дошкільних закладів є свято осені "Прощавай, Осінь!".       До цього свята діти ретельно готувались - вивчали вірші та пісеньки про золотокосу красуню Осінь, кружляли у жвавому танку. Діти із захопленням  відгадували загадки про осінь, розказували вірші . Своєю красою і незвичайністю вразили костюми дітей, які допомагали змайструвати турботливі батьки.  Глядачі гучними оплесками підтримували юних артистів . Усі були у захваті від гарного свята, яке   підготувала та провела вихователь старшої групи Моніч Катерина Вікторівна  та учениця місцевої школи Котюх Олександра.

14:36 23.11.2018

Обмінювались досвідом керівники дошкільних установ Старовижівського району

Нещодавно на базі Сереховичівського дошкільного навчального закладу "Промінчик" відбувся семінар за участі  завідувачів дошкільними закладами Старовижівського району. Для гостей було показано інтегровану прогулянку з елементами квесту: по дитячих майданчиках були заховані загадки - завдання, які діти шукали і, даючи відповіді, рухались до захованого "скарбу" (кошика з фруктами). В ході такої гри діти співали пісень, пригадували осінні місяці та їх ознаки.

13:01 23.11.2018

Участь вихованців дитсадка у огляді - конкурсі "Рух заради здоров'я"

До Всесвітнього дня здоров'я на Волині проходив обласний огляд-конкурс «Рух заради здоров’я» на краще проведення ранкової гімнастики серед дошкільних та гімнастики до занять у загальоосвітніх навчальних закладах. Вихованці Сереховичівського дитячого садочка прийняли в ньому  активну участь

17:50 12.08.2018