Голова об'єднаної територіальної громади

Шиманський Ростислав Тихонович

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, ШИМАНСЬКИЙ РОСТИСЛАВ ТИХОНОВИЧ, народився 12 листопада 1967 року в с. Замшани Ратнівського району Волинської області,  громадянин України, позапартійний, проживаю с. Сереховичі  Старовижівського району Волинської області.

Освіта – вища.

• Працюю спеціалістом ІІ категорії (землевпорядник) Сереховичівської сільської ради.
  • У 1985 році закінчив Замшанську середню школу, в цьому ж році поступив в Житомирській сільськогосподарський інститут. Після закінчення І курсу був призваний на строкову службу до лав Збройних сил СРСР. Після демобілізації продовжив навчання в Житомирському сільськогосподарсь- кому інституті, після закінчення якого в період з 1992 по 1995 рік, працював головним економістом КСП «Нове життя».
  • У 1992 році  переїхав з сім’єю на постійне проживання в с. Сереховичі.
  • З 1995 по 2011 рік працював на посаді спеціаліста відділу Держкомзему у Старовижівському районі, з якого був звільнений у зв’язку зі зкороченням штату працівників.
  • З 2011 по 2012 рік перебував на обліку в Старовижівському центрі зайнятості.
  • З 2012 по 2013 рік працював підсобним працівником ТОВ «Брікет Стар».
  • З 2013 року по жовтень 2015 року працював спеціалістом ІІ категорії (землевпорядник) Сереховичівської сільської ради, в жовтні 2015 року був обраний головою Сереховичівської сільської ради.

Обирався депутатом Сереховичівської сільської ради 4 та 5 скликання.

Постійно беру участь та готую рішення щодо земельних питань у засіданнях сесій сільської ради. Допомагаю жителям сільської ради у позитивному  вирішенні питань з якими вони звертаються до мене як до посадової особи сільської ради.

Перебуваю у шлюбі , маю двоє дітей.

Судимостей  за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не маю.

22 жовтня 2017 року