Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ В ОРЕНДУ ЧАСТИНУ ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СОЛОВ’Ї

Керуючись Положенням про порядок передачі в оренду об’єктів комунального майна, що є власністю Сереховичівської сільської ради, затвердженого рішенням Сереховичівської сільської ради №9/3 від 17.10.2018, Сереховичівська сільська рада оголошує про намір здати в оренду нерухоме майно, яке перебуває в комунальній власності Сереховичівської сільської ради, а саме: частину приміщення будинку культури с.Солов’ї, що знаходиться за адресою: Волинська область, Старовижівський район, с. Солов’ї, вул. Центральна, 10, площею 25,2 м кв.

08:10 20.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ В ОРЕНДУ ЧАСТИНУ ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СИНОВЕ

Керуючись Положенням про порядок передачі в оренду об’єктів комунального майна, що є власністю Сереховичівської сільської ради, затвердженого рішенням Сереховичівської сільської ради №9/3 від 17.10.2018, Сереховичівська сільська рада оголошує про намір здати в оренду нерухоме майно, яке перебуває в комунальній власності Сереховичівської сільської ради, а саме: частину приміщення будинку культури с.Синове, що знаходиться за адресою: Волинська область, Старовижівський район, с. Синове, вул. Волі, 32, площею 72,0 м кв.

08:05 20.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ В ОРЕНДУ ЧАСТИНУ ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СЕРЕХОВИЧІ

Керуючись Положенням про порядок передачі в оренду об’єктів комунального майна, що є власністю Сереховичівської сільської ради, затвердженого рішенням Сереховичівської сільської ради №9/3 від 17.10.2018, Сереховичівська сільська рада оголошує про намір здати в оренду нерухоме майно, яке перебуває в комунальній власності Сереховичівської сільської ради, а саме: частину приміщення будинку культури с.Сереховичі, що знаходиться за адресою: Волинська область, Старовижівський район, с. Сереховичі, вул. Центральна, 24, площею 24 м кв.

08:00 20.12.2018

Про реалізацію проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Якщо у вас виникають питання правового характеру , запрошуємо скористатись офіційним сайтом проекту "Я МАЮ ПРАВО!"  Міністерства юстиції  за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua

16:43 18.10.2018