РОБОЧА НАРАДА ГОЛОВИ ОТГ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ ТА МЕДИЦИНИ

Дата: 11.06.2018 12:44

В понеділок, 11 червня 2018 року о дев'ятій годині відбулась розширена нарада голови ОТГ  Р.Т. Шиманського з керівниками установ, начальниками відділів, в.о старостами підпорядкованих сіл. Одним з питань, які  обговорювалися, було питання про виконання доходів по Сереховичівській ОТГ за п'ять місяців. Доходи виконані на 128,8 відсотка. Про надходження коштів детально розповів економіст Ю.Ф.Артемук.

Також піднімалося питання  про функціонування шкіл на території громади, розглядалися проблеми кожної зі шкіл та шляхи їх вирішення.

Присутній на нараді  головний лікар  Сереховичівської АЗПСМ  І.П.Шимончук  поінформував  про стан укладання договорів з населенням  та про проблеми, які виникають при реалізації медичної реформи.

Зі старостами було обговорено  питання благоустрою сіл,кладовищ, приведення в належний стан сміттєзвалища.