ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2018 14:22

Шановні мешканці Сереховичівської об’єднаної територіальної громади! Щиро й сердечно вітаю Вас з визначним державним святом – Днем  Конституції  України! У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів.   Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку  та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють процесу розбудови нашої об’єднаної територіальної громади, учасниками якого є кожен із Вас. У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку. Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі. Щиросердно бажаю усім Вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя! Слава Україні!

З повагою,

Сільський голова                                                 Ростислав Шиманський