ДЕНЬ СЕЛА В СОЛОВ'ЯХ

Дата: 10.08.2018 10:51

Фото без опису

В неділю, 5 серпня, відбулося святкування Дня села Солов'ї. Свято розпочалося зі святкового молебню. який відправили настоятель Свято - Іллінського храму села Сереховичі отець Валерій Балюк та настоятель Грабівського храму Святої Параскеви отець Микола Хлуд. Вітання з Днем села мешканцям Солов'їв линули від  господаря села - в.о. старости сіл Ниці, Солов'ї, Комарове Василя Абрамчука, очільника Сереховичівської територіальної громади Ростислава Шиманського та в.о. старости села Синове Руслани Гочачко. Від благодійного фонду народного депута Степана  Івахіва "Патріоти Волині"  виступила представник фонду Анна Стасюк, яка зачитала вітальний лист від Степана Петровича  та передала подарунки до святкової лотереї.

Концертну програму розпочали аматори сцени Солов'ївського клубу, яких змінили  запрошені колективи Седлищенського будинку культури "Передзвін" та Буцинського будинку культури "Маки".

По закінченні музичних вітань  відбувся розіграш святкової лотереї з безліччю гарних призів. Свято закінчилось молодіжною дискотекою  далеко за північ.