Концерт до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богоридиці

Дата: 22.10.2018 15:42

В День Покрови Пресвятої Богородиці вже четвертий рік поспіль в Україні відзначається свято захисників України як нащадків українського козацтва.

Для мешканців  Сереховичівської громади цьогорічне свято стало особливим, бо до осередку культури громади  на вшанування були запрошені учасники АТО з сіл Солов'ї, Сереховичі, Ниці, Комарове, Синове, Грабове . Силами аматорів сцени Грабівського сільського клубу та будинків культури сіл Сереховичі та Синове для них був влаштований концерт. Особливо зворушили до сліз виступи Марії Кіпень з с.Синово та Вікторії Созонік із с.Грабове, котрі читали проникливі поезії про сучасну війну. Вітали теперішніх захисників  і учасники церковного хору с.Сереховичі, які є незмінними учасниками масових заходів, виконуючи українські народні пісні.Тріо грабівських молодиць запалювали публіку жартівливими піснями. Не обійшлось і без дитячих вітань : учні місцевої школи вітали присутніх танцем "Моя Україна". Завершальні акорди концерту "Молитви за Україну" підтримали всі учасники концерту та присутні в залі.