Про деякі зміни до сільського бюджету, внесені на 9-й сесії Сереховичівської сільської ради

Дата: 24.10.2018 20:40

Фото без опису

17 жовтня 2018 року відбулася 9-та сесія Сереховичівської сільської ради 7-го скликання. Одним з  питань порядку денного було внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Зокрема, депутатами було підтримано виділення 6 тисяч гривень на фінансування медикаментів для окремих пільгових категорій населення. Також було затвердженно "Програму заходів із землеустрою на території Сереховичівської сільської ради на 2018 рік". Проограма передбачає проведення робіт з грошової оцінки земель с. Сереховичі, що в свою чергу дозволить в майбутньому збільшити надходження до сільського бюджету за рахунок росту орендної плати за землю від сільськогосподарських та фермерських підприємств, що працюють на території громади.

Повний текст рішення про внесення змін до бюджету за посиланням.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)