Вітання працівникам соціальної сфери

Дата: 02.11.2018 14:48

Шановні працівники соціальної сфери!

День працівника соціальної сфери -  це свято людей, які першими приймають на себе хвилі людських проблем і силу своїх можливостей, допомагають вирішувати ці проблеми. Від професіоналізму і компетентності вашої особистості залежить соціальне самопочуття, віра в завтрашній день ваших підопічних.

В день вашого професійного свята бажаємо вам міцного здоров'я, безмежного терпіння, натхнення та успіхів у вашій нелегкій роботі, невичерпного оптимізму та  бажання творити добро , адже робота в соціальній сфері  особлива , бо наближена до  людини і її життєвих проблем . Тож нехай усі ваші найсміливіші задуми на день прийдешній завжди знаходять розуміння, хай у вашому житті завжди будуть достаток і благополуччя, сімейний затишок і щастя, міцне кохання і віра в краще майбутнє, а почесне звання соціального працівника залишається почесним і шанованим людьми.