Золота осінь Олени Чабан

Дата: 23.11.2018 11:09

Олена Чабан - відома старовижівчанка не тільки в межах  району та  області, але й далеко за їх межами. Активна в культосвітньому житті Старовижівщини, де проживає уже 50 років, член Ковельського літературно-мистецького Товариства "Творчий світ". Першу збірку поезії "Одкровення" видала у 2001 році. Згодом побачили світ "Сонячні краплини" (2005 р.), "Тануть сніги" (2008 р.), "Світ радості й журби" (2009 р.), "Розмова з Богом" (2012 р.).  У її творчому ужинку чимало і прозових творів: повістей оповідань, новел, дорожніх нотаток, спогадів. Вагоме місце її творчості відведено духовній тематиці.
     Працює письменниця з молодшими авторами. Вона – упорядник двох літературно-мистецьких збірників "На берегах Вижівки". Відвідує хор  ветеранів при районному будинку культури "Надвечір'я". До 20-річчя цього колективу за її участю видано книгу "Надвечір'я моє…" (2011 р.).
     Життєва осінь Олени Чабан багата на творчі здобутки. Воістину, вона у неї – золота! І в цьому переконалися користу
вачі Солов'ївської книгозбірні, побувавши на літературному круїзі "Золота осінь Олени Чабан". Діти читали її поезії  - про рідне село, про мальовничу природу, про родинні цінності, про Україну...Захід  відбувся на спокійній ліричній ноті.