Мово моя, колискова...

Дата: 23.11.2018 11:39

9 листопада в Україні відзначається День української писемності і мови. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації , та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Бібліотеки завжди долучаються до відзначення цього свята, бо  гуртують в своїх стінах як старше покоління, так і  молодше, на яке покладається багато надій.

Цікавим, змістовним, інсценізованим масовим заходом  відрізнялось цьогорічне святкування дня мови. Спільно з сільським клубом тут була влаштована літературна година "Мова рідна, мелодійна - українська мова!", в ході якої до дітей завітала в гості Мова. Дітям було повідомлено історію походження свята, важливість збереження рідної мови. На закінчення діти відгадували різні мовні загадки, приймали участь у літературних конкурсах. Доповнювала захід влаштована тематична поличка "Моя сердечна українська мова!"