Обмінювались досвідом керівники дошкільних установ Старовижівського району

Дата: 23.11.2018 13:01

Нещодавно на базі Сереховичівського дошкільного навчального закладу "Промінчик" відбувся семінар за участі  завідувачів дошкільними закладами Старовижівського району. Для гостей було показано інтегровану прогулянку з елементами квесту: по дитячих майданчиках були заховані загадки - завдання, які діти шукали і, даючи відповіді, рухались до захованого "скарбу" (кошика з фруктами). В ході такої гри діти співали пісень, пригадували осінні місяці та їх ознаки.

Далі зустріч продовжилась у приміщенні садочка, де гості оглянули установу та поспілкувались про проблеми педагогів- дошкільників в умовах реформування освіти, зокрема старту Нової української школи.  Своїми міркуваннями ділились  методист з дошкільного виховання відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської РДА Слюсарєва Світлана Михайлівна, завідувачі Нововижівським ДНЗ та Старовижівським ДНЗ.

Колеги  - завідувачі були приємно вражені від побаченого  та щиро заздрили сереховичівським мешканцям за  такий гарний заклад, а ще бажали  щонайбільше діток для процвітання громади.