ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ В ОРЕНДУ ЧАСТИНУ ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СОЛОВ’Ї

Дата: 20.12.2018 08:10

Керуючись Положенням про порядок передачі в оренду об’єктів комунального майна, що є власністю Сереховичівської сільської ради, затвердженого рішенням Сереховичівської сільської ради №9/3 від 17.10.2018, Сереховичівська сільська рада оголошує про намір здати в оренду нерухоме майно, яке перебуває в комунальній власності Сереховичівської сільської ради, а саме: частину приміщення будинку культури с.Солов’ї, що знаходиться за адресою: Волинська область, Старовижівський район, с. Солов’ї, вул. Центральна, 10, площею 25,2 м кв.

Заяви про оренду майна від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 10 днів з 20 по 29 грудня  2018 року включно за адресою Волинська область, Старовижівський район, село Сереховичі, вулиця Центральна, 24, приміщення сільської ради

Телефон для довідок: 03346 94693 Балюк Людмила Олексіївна

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)