Відбулись перші звіти голови громади перед жителями підпорядкованих сіл

Дата: 01.03.2019 21:48

Сьогодні, 1 березня, відбулись перші звіти про роботу в 2018 році голови Сереховичівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Ростислава Шиманського. І розпочались вони із Солов'ївського старостинського округу, зокрема сьогодні відбулась зустріч з жителями сіл Солов'ї та  Комарове.Попередньо інформація про життя громади протягом минулого року звучала на засіданні ради місцевого розвитку, яке відбулось 25 січня в Сереховичах. Та, нажаль, на ньому була присутня незначна частина жителів громади. Звіт голови громади- традиційний захід, метою якого є підбиття підсумків діяльності очільника громади та делегованих йому повноважень перед своїми виборцями, які довірили йому відстоювання своїх інтересів та розвитку підпорядкованих територій. Доповнювали звіт голови друковані  візитівки структурних підрозділів - відділу фінансів та інвестицій, гуманітарного та земельного.

Судячи з кількості жителів, що завітали на зібрання, жителів села Комарове - а їх прибуло близько 40 людей -  більше цікавить життя у громаді та перспективи майбутнього. Чого не скажеш, про солов'ян, які майже обмежились керівниками закладів культури, освіти та працівниками сільської ради. Та все ж наболілими  залишаються земельні питання, освітня мережа, автобусне сполучення, заготівля молока, випаси худоби.