Конкурс читців творів Лесі Українки

Дата: 11.03.2019 14:09

Вже стало доброю традицією в лютому місяці вшановувати пам'ять відомої не тільки на теренах Волині, але й у всьому світі, поетеси Лесі Українки. В закладах освіти відбуваються літературні години, вечори-портрети, літературні читання творів відомої волинянки. Одним із яскравих заходів став конкурс читців творів Лесі Українки. Його учасниками стали учні 3,4,6,8 та 10 класів.Організувала й провела захід вчитель української мови та літератури школи Крощук Людмила Василівна.

З поміж виступів вирізнялось виразне читання уривка із поеми "Лісова пісня" Руслани Липовської, учениці 6 класу, яка емоційно, артистично передала тему твору. Приємно, що більшість читців використовували у своїх виступах жестикуляцію, що допомагала емоційно відобразити  образ того чи іншого героя. Виразно, чуттєво звучали поезії у виконанні  Антона Купрійчука (8 клас), Анастасії Римар (6 клас), Карини Сороки (6 клас), Аліни Бондарчук (10 клас).  Виступам учнів молодших класів яскравості додавало українське вбрання, що гармонійно доповнювало і відображало образ самої Лесі Українки. Запам'ятались виступи Світлани Бондарук (4 клас), Мар'яни Бандури (3 клас), Тетяни Латайчук (3 клас). Кращі виконавці були пізніше відзначені грамотами.