Огляд - конкурс художньої самодіяльності "Дивосвіт дитячих талантів"

Дата: 11.03.2019 14:55

5 березня в ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Ю.А.Ярощука с.Сереховичі відбувся огляд - конкурс художньої самодіяльності учнів ЗЗСО Сереховичівської громади "Дивосвіт дитячих талантів". В заході прийняли участь учні шкіл сіл Сереховичі, Солов'ї та Ниці.

Розпочали огляд господарі  - учні Сереховичівської школи - флешмобом, який підготувала О.П.Піскунова. Подальші виступи вирізнялись яскравими сценічними костюмами, високою виконавською майстерністю, довершеним зовнішнім виглядом. Відчувалась копітка праця наставників В.І.Сергійчук, О.В.Кот, К.І.Солов'янчук, Н.П.Качинської, О.П.Піскунової, Л.В.Крощук та Н.С.Балюк. Найпотужнішим номером сереховичівських учнів став виступ хору школи з піснею "Вольная воля", який вирізнявся масовістю, професійним виконанням, загальним позитивним сприйняттям.

Продовжили програму огляду учні ЗОШ І - ІІ ст. с.Солов'ї, у виступах яких відчувались непогані вокальні дані, та бракувало масовості, сценічної культури та  естетики зовнішнього вигляду. Учні ЗОШ І ст. с.Ниці  хоч і дебютували на чужій сцені, та сприймались досить позитивно завдяки привабливому естетичному вигляді, дитячій безпосередності  та хорошими вокальними даними. В цілому огляд - конкурс перетворився на справжнє свято талантів, і не тільки у співах, а й танцях та декламації поезії.

Перемогу в конкурсі здобули учні сереховичівської школи, а ІІ та ІІІ місце дісталось учням ЗОШ І ст. с.Ниці та ЗОШ І - ІІ ст. с.Солов'ї. Окремі номери буду представляти Сереховичівську ОТГ в районному концерті, який відбудеться на початку квітня.