Свято для мам до Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Дата: 11.03.2019 16:34

Перше слово людини – мама. Її голос-наймилозвучніший. Теплі руки матері– це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла,мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Про це добре знають і пам’ятають діти і щороку вітають своїх мам, бабусів,сестричок та однокласниць.

От і цього року напередодні жіночого свята в школі відбувся святковий ранок присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Учні початкових класів дарували найщиріші побажання для найрідніших людей, пісні,які пронизували своєю чутливістю кожного присутнього. А ще, звичайно, подарунки виготовлені власноруч. На святі панував радісний,піднесений настрій,нотки весняного тепла,любові до мами,почуття поваги і шанування до своєї родини - це і було метою свята,присвяченого найдорожчій і наймилішій людині у світі - коханій матусі.