Регуляторна політика

В ДАНОМУ РОЗДІЛІ РОЗМІЩЕНО ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

Фізична особа – підприємець не має право на податкову знижку щодо доходів, одержаних виключно від підприємницької діяльності

Згідно з п.166.3 ст.166 розділу IV Податкового Кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки визначено у п. 166.3 ст.166 ПКУ.

09:09 12.02.2019

Електронний сервіс допоможе громадянам в заповненні декларацій про доходи

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

10:09 15.01.2019

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ. ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ

Згідно листа Департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністраціі від 11.06.2018 № 1448/1/2-10/2-18, Сереховичівська сільська рада повідомляє про зміну реквізитів рахунків для сплати податків, інших платежів та зборів до державного і місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України. Датою початку здійснення операцій за відкритими рахунками визначено 01.07.2018.

11:49 05.07.2018