Секретар громади

ШИМАНСЬКА Галина Федорівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я,   ШИМАНСЬКА (ШУМ) ГАЛИНА ФЕДОРІВНА,  народилася 5 травня 1968 року в с. Журавлине Старовижівського району Волинської області,  громадянка України, позапартійна, проживаю с. Сереховичі  Старовижівського району Волинської області.

Освіта, вища. Працюю секретарем Сереховичівської сільської ради.

У 1983 році закінчила Журавлинську восьмирічну школу. У 1985 році закінчила Мизівську середню школу, в цьому ж році поступила в Житомирській сільськогосподарський інститут, після закінчення якого в період з 1989 по 1991 рік, працювала головним бухгалтером КСП «Перемога».

У 1992 році  переїхала з сім’єю на постійне проживання в с. Сереховичі.

з 15 травня 1997 року по даний час працюю секретарем Сереховичівської сільської ради. Обиралась депутатом сільської ради  п’яти скликань скликань.  На даний час я депутат Сереховичівської сільської ради по виборчому окрузі №6.

Постійно представляю  інтереси  своїх виборців та громади Сереховичівської сільської ради на сесіях сільської ради, сходах селян.

Була присутня на всіх засіданнях сесій сільської ради.

Роботу депутата сільської ради  виконую відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», у своїй роботі керуюсь Конституцією України та іншими законодавчими документами.

Допомагаю виборцям та жителям сільської ради у позитивному  вирішенні питань з якими вони звертаються до мене як до депутата сільської ради.

Доношу прийняті рішення сільської ради до виборців. Організовую роботу по благоустрою територій вулиць виборчого округу №6.

Перебуваю у шлюбі, маю двоє дітей.

Судимостей  за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину немала.

01 жовтня  2017 року