ЗОШ І - ІІІ ст. ім.Ю.А . Ярощука с.Сереховичі

Свято для мам до Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Перше слово людини – мама. Її голос-наймилозвучніший. Теплі руки матері– це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові, тепла,мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтись зеленою травицею, проявити себе у цьому світі. Про це добре знають і пам’ятають діти і щороку вітають своїх мам, бабусів,сестричок та однокласниць.

16:34 11.03.2019

Огляд - конкурс художньої самодіяльності "Дивосвіт дитячих талантів"

5 березня в ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Ю.А.Ярощука с.Сереховичі відбувся огляд - конкурс художньої самодіяльності учнів ЗЗСО Сереховичівської громади "Дивосвіт дитячих талантів". В заході прийняли участь учні шкіл сіл Сереховичі, Солов'ї та Ниці.

14:55 11.03.2019

Конкурс читців творів Лесі Українки

Вже стало доброю традицією в лютому місяці вшановувати пам'ять відомої не тільки на теренах Волині, але й у всьому світі, поетеси Лесі Українки. В закладах освіти відбуваються літературні години, вечори-портрети, літературні читання творів відомої волинянки. Одним із яскравих заходів став конкурс читців творів Лесі Українки. Його учасниками стали учні 3,4,6,8 та 10 класів.Організувала й провела захід вчитель української мови та літератури школи Крощук Людмила Василівна.

14:09 11.03.2019

Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників є невід'ємною частиною освітнього процесу, що представляє собою систему заходів, спрямовану на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. В ЗОШ І - ІІІ ст. ім. Ю.А.Ярощука с.Сереховичі в 2018 - 2019 навчальному році атестації підлягають вчитель початкових класів Качинська Наталія Панасівна та директор школи Романюк Євдокія Лукашівна.

13:33 11.03.2019